PO i PSL zawarły umowę koalicyjną w sejmiku
29 listopada 2010 Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe zawarły w poniedziałek umowę koalicyjną w sejmiku pomorskim, choć PO mogłaby w nim rządzić samodzielnie. Ludowcy otrzymają jedno miejsce w pięcioosobowych władzach samorządu województwa.