"Hotel 52" wraca na antenę Polsatu
22 kwietnia 2013Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Hotel 52". Wbrew wcześniejszym zapowiedziom o zakończeniu produkcji, Polsat postanowił jednak nakręcić nowe odcinki. Serial powróci na antenę już jesienią.