Gwiazdy "Chirurgów" życie na ostrym dyżurze02 marca 2011 "Chirurdzy" są dziś najpopularniejszym serialem medycznym na świecie. Z Chyler Leigh, filmową Lexie, rozmawiamy o szóstym sezonie telewizyjnego hitu, który właśnie ukazał się na DVD.
Wampirzy hit zabierz do domu02 marca 2011 "Pamiętniki wampirów" – jeden z największych telewizyjnych hitów ostatnich miesięcy – trafią na DVD. Mroczna opowieść o niebezpiecznych związkach żywych i tych (nie)całkiem martwych ukaże się 13 maja.
Brooklyn w oparach trawy02 marca 2011 "Znudzony na śmierć" to serial dla tych, którzy identyfikują się z wielkomiejskim światem, z bohaterami desperacko poszukującymi sensu, bez większych sukcesów. Ich rzeczywistość jest bliska teatrowi absurdu
Dr House po raz pierwszy przeziębiony01 marca 2011 Hugh Laurie cieszy się ze swojego pierwszego przeziębienia w życiu.
"Bez tajemnic" – wreszcie dobry polski serial?01 marca 2011 Na planie "Bez tajemnic" podglądaliśmy m.in. Jerzego Radziwiłowicza i Jacka Borcucha. Jest nadzieja na serialowy przełom w Polsce.
Anna Mucha ma romans z Filipem Bobkiem?25 lutego 2011Młodzi, piękni i do tego romansujący ze sobą na planie serialu "Prosto w serce" - oczywiście według reguł ustalonych przez scenarzystów. Czy Anna Mucha i Filip Bobek kochają się także w prawdziwym życiu?
"Glee" – oto najsłynniejszy chór świata21 lutego 2011"Glee" (czyli "Chór") jest dziś najmodniejszym serialem na świecie. O gościnne występy w nagrodzonej trzema Złotymi Globami produkcji Ryana Murphy'ego zabiegają największe z gwiazd – od Britney Spears przez Gwyneth Paltrow, które się w nim pokazały, po Jennifer Lopez, która o tym marzy. Poznajcie najsłynniejszy z chórów i dzieciaki z szkoły średniej w Ohio...
Jakub Wesołowski: Na koniu siedziałem tylko kilka razy21 lutego 2011 Jakub Wesołowski zagrał jedną z głównych ról w historycznym serialu TVP1 "1920. Wojna i miłość", który będzie pokazywany na antenie TVP1 od 2 marca.
Nowy serial ABC z Ashley Judd21 lutego 2011Ashley Judd wystąpi w nowym serialu stacji ABC, "Missing".
Mowa (martwego) ciała19 lutego 2011 Bohaterami serii kryminalnych byli już wszyscy: policjanci, prywatni detektywi i spece od laboratoryjnych analiz. Teraz czas na doktora medycyny sądowej i "Anatomię prawdy" według Dany Delany.