• Wanda Nara
  Wanda Nara wypoczywa na Ibizie. Piękna żona piłkarza Mauro Icardiego zaprezentowała swoje wdzięki podczas sesji zdjęciowej na plaży.
 • Justyna Żyła
  Nie chodziło mi o zdobycie popularności, czy publiczne dokopanie mojemu byłemu mężowi. Prawda jest taka, że miałam otwarty profil na Instagramie, na który każdy mógł wejść, zobaczyć, co tam piszę - mówi w rozmowie z dziennik.pl Justyna Żyła, była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły i prowadząca program w telewizji Active Family.
 • NIEZWYKŁA SESJA ZDJĘCIOWA. PACJENTKI Z NOWOTWORAMI PIERSI
  BRA Day – Breast Reconstruction Awareness, akcja występująca w Polsce pod nazwą Dniem Informacji o Rekonstrukcjach Piersi to sposób na pokazanie, że kobiety, które walczą z nowotworem piersi lub już z nim wygrały, też potrafią być piękne i zachwycać urokiem. Specjalną sesję fotograficzną z udziałem pacjentek – obecnych i byłych – zorganizowała 5 września w Teatrze Powszechnym w Łodzi Fundacja "Pełną Piersią na rzecz Rozwoju Rekonstrukcji Piersi". Za obiektywem stanęła Monika Szałe, fotografka specjalizująca się w portretowaniu gwiazd.
 • Maja Sablewska
  Maja Sablewska na swój profil na Instagramie wrzuciła kilka fotografii z sesji zdjęciowej. Na jednym ze zdjęć celebrytka pozuje bez stanika.
 • Klaudia Stec
  Na swoim koncie ma udział w wyborach miss, kilka teledysków i przygodę z modelingiem, jednak prawdziwy rozgłos przyniósł jej występ w programie „Warsaw Shore”. 21-letnia Klaudia Stec nie stroni od rozbieranych sesji, których efekty publikuje na portalach społecznościowych. Tym razem jej boskie ciało będziecie mogli podziwiać w marcowym wydaniu magazynu „CKM”.
 • Monika Ordowska
  Zasłynęła jako była partnerka Piotra Zelta, który okazał się nie być ojcem jej dziecka... Po burzliwym rozstaniu z aktorem, Monika Ordowska wraca do show-biznesu. Była Miss Warszawy wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej i pojawiła się topless na okładce CKM.
 • Bar Rafaeli
  W sesjach zdjęciowych marki bieliźniarskiej Agent Provocateur wystąpiły już Kate Moss i Naomi Campbell, teraz przyszła pora na izraelską modelkę Bar Refaeli. 30-latka pozuje na tle francuskiej wsi i robi to bardzo profesjonalnie… Zobacz zdjęcia!
 • Anna Korcz
  Wystarczyło jej odwagi, aby w latach 90. wystąpić w zmysłowej sesji zdjęciowej dla męskiego magazynu. Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek zrzuciła ciuszki dla „Playboya” w 1999 roku. Zobacz zdjęcia zmysłowej Anny Korcz!
 • Natasza Urbańska
  Na okładce najnowszego numeru „Playboya” pojawi się jedna z najpiękniejszych Polek. 38-letnia Natasza Urbańska uległa namowom magazynu dla panów i stanęła przed obiektywami... W trakcie sesji wcieliła się w femme fatale… Zobacz pierwsze zdjęcia!
 • Barbara Kurdej-Szatan
  Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej nową kolekcję marki Triumph. Aktorka, występująca w serialu „M jak miłość”, wystąpiła przed obiektywem aparatu w seksownej bieliźnie. Zobacz koniecznie!