• Gwiazdy, które straciły dziecko: Nick Cave z synami
  Tragedia Nicka Cave'a, którego syn zmarł po upadku z wysokiego klifu, poruszyła nie tylko fanów artysty. W sieci pojawiły się tysiące wpisów z wyrazami współczucia dla muzyka i jego rodziny. W tym smutnym czasie przypominamy inne gwiazdy sceny, które w dramatycznych okolicznościach utraciły ukochane dzieci.
 • Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski
  Album "Równonoc – słowiańska dusza" Donatana drugi tydzień z rzędu okupuje najwyższe miejsce zestawienia OLiS-u.
 • Polska znów "Boso" z Zakopowerem
  Zakopower znów znalazł się na szczycie zestawienia OLiS-u. Na pierwsze miejsce wróciła płyta "Boso", która utrzymuje się na liście od 65 tygodni!
 • Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski
  – Żeby zdążyć przed Bożym Narodzeniem trzeba było w lecie przymykać oko i wyobrażać sobie świąteczną atmosferę, by przekładać ją na słowa – zdradza sekret kolejnej, wydanej wspólnie z Sewerynem Krajewskim płyty, Andrzej Piaseczny.
 • Rod Stewart
  Święta to nie tylko "Last Christmas". W tym roku wśród nocnej ciszy i pośród dźwięku rozpakowywanych prezentów brzmią gwiazdkowe płyty Colbie Caillat, Roda Stewarta, Cee-Lo Greena czy Olivii Netwon-John i Johna Travolty, a także reprezentantów Polski – Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego oraz Aleksandry Kurzak i Sebastiana Karpiela-Bułecki.
 • Śwętokrzyskie Kolędowanie z Polsatem
  Wigilijny koncert "Świętokrzyskie kolędowanie z Polsatem" wprowadzi widzów w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tym razem artyści spotkali się w zabytkowych barokowych wnętrzach bazyliki katedralnej pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kielcach by wspólnie zaśpiewać najpiękniejsze kolędy. W I dzień Bożego Narodzenia Polsat pokaże zaś świąteczny koncert z najnowszymi piosenkami Seweryna Krajewskiego i Andrzeja Piasecznego .
 • Bednarek nadal buja Polską
  Bednarek to nowy reggae projekt Kamila Bednarka. "Jestem..." – premierowy album zespołu już drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie zestawienia OLiS-u.
 • Wydawało się, że łączy ich przyjaźń, która zaowocowała już trzema wydawnictwami płytowymi. A tym czasem Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski pobili się... Na szczęście tylko na śnieżki i tylko na planie najnowszego klipu. Utwór "Wielkie świąteczne całowanie" promuje nowe, wspólne dzieło obu muzyków – album "Zimowe piosenki". Oto wielka bitwa na śnieżki w kadrach...
 • Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski wbrew zapowiedziom nie zakończyli współpracy. Andrzej Piaseczny zdradził PAP Life, że artyści przygotowują wspólnie kolejną płytę.
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny
  Nowa płyta "Piaska" została nagrana w Nowym Jorku. Krążek "To, co dobre" do sklepów trafi już w lutym.