• Najpotężniejsze kobiety świata - Angela Merkel
    Najbardziej wpływowe kobiety świata zajmują się biznesem, polityką, modą. Wiele z nich pracuje w mediach czy też firmach technologicznych lub prowadzi organizacje charytatywne. Według opublikowanego w środę rankingu magazynu "Forbes" na czele listy wciąż utrzymuje się kanclerz Niemiec Angela Merkel. Tuż za nią plasują się: amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton oraz prezydent Brazylii Dilma Rousseff.
  • Angelina Jolie
    Gwiazdy, seksbomby, a do tego – pracujące matki, które z sukcesem łączą karierę z macierzyństwem, a do tego – mają istotny wpływ na to, co dzieje się na świecie. Beyonce i Angelina Jolie znalazły się na liście najbardziej wpływowych mam tego roku.
  • Zobacz najbardziej wpływowe kobiety świata!
    Wywodzą się z różnych środowisk. Są wśród nich panie polityk, kobiety biznesu, osobowości popkultury… Młode i dojrzałe, bardziej lub mniej urodziwe. Łączy je jedno: ogromny wpływ, jaki wywierają na otaczającą nas rzeczywistość. Kto w tym roku trzyma pod obcasem cały glob? Kto wspiął się po szczebelkach władzy, a czyja rola nie jest już tak znacząca, jak jeszcze przed rokiem? Oto najbardziej wpływowe kobiety świata według najnowszego, prestiżowego rankingu Forbesa. Zobacz!