• Iran i planowanie podróży
    To nie jest miejsce dla leniwych plażowiczów; nie najlepsze, aby spędzić wakacje, beztrosko sącząc drinki - są przecież zakazane. Jeżeli jednak szukasz czegoś więcej niż rozrywki, odnajdziesz się w Iranie. Piękne, surowe krajobrazy pustyni, gór, słonych jezior kontrastują z cudownymi ogrodami zakładanymi na przekór słońcu i upałom. W tym miejscu zachowały się pamiątki po najstarszych cywilizacjach. Największym skarbem tej ziemi są jednak niezwykle gościnni i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Nieważne, z jak daleka pochodzi przybysz i jaką religię wyznaje, zostanie serdecznie ugoszczony na tej wydawałoby się nieprzyjaznej pustyni.
  • Pomysł z produkcją własnego wina nie jest zbyt oryginalny. Przed AC/DC zrobili tak m.in. muzycy z Kiss, Motorhead, Satyricon, Whitesnake, Queensryche i Warrant
    Miłośnicy ostrych brzmień AC/DC mogą już teraz nie tylko upajać się świetną muzyką zespołu, ale również... winem sygnowanym przez formację. Przy współpracy z australijskim producentem tego trunku - Warburn Estate powstało "Wino AC/DC".