• Shirley Bassey od 60 lat na scenie i wciąż w formie
  Trudno w to uwierzyć, ale Shirley Bassey, która wciąż nagrywa nowe płyty i daje koncerty, podpisała swój pierwszy profesjonalny wokalny kontrakt w tym samym roku, w którym Dwight Eisenhower został zaprzysiężony na 34. prezydenta Stanów Zjednoczonych, a Korea Północna i Południowa zakończyły wojnę.
 • Shirley Bassey nagrała piosenki Stinga i The Beatles
  Shirley Bassey szykuje nową płytę. Dzieło zatytułowane "Hello Like Before" ukaże się z okazji 60-lecia wokalistki na scenie.
 • Adele z Oscarem za "Skyfall"
  W sumie wszystko odbyło się zgodnie z przewidywaniami – Adele, Jennifer Lawrence i Anne Hathaway opuściły niedzielną galę rozdania Oscarów z pozłoconymi statuetkami w dłoni. Jednak emocje, jakie towarzyszyły damom na podium były ogromne: Adele się rozpłakała, a Jennifer przewróciła.
 • Daniel Craig jako Bond, James Bond
  Najpiękniejsze kobiety, najsłynniejszy wermut i... najlepsza muzyka – agent 007 należy do wybrednych. Zaśpiewać dla Bonda to prawdziwy zaszczyt i tylko najwięksi otrzymują zaproszenie. W najnowszym 23 "Bondzie" – "Skyfall" wyróżnienie to spotkało Adele.
 • Nowa dziewczyna Bonda zainspirowana Shirley Bassey
  26 października do kin trafi 23. film o przygodach Jamesa Bonda, "Skyfall". Jedną z głównych kobiecych ról zagrała Bérénice Marlohe.
 • Lana Del Rey prawe jak Shirley Bassey
  Lana Del Rey nagrała w duecie z raperem kryjącym się pod pseudonimem Smiler, cover piosenki "Big Spender" spopularyzowanej przez Shirley Bassey. Utwór został zarejestrowany w 2010 roku i znajdzie się na nowym mikstejpie Smilera, "All I Know", który ukaże się 27 lutego.