Argentyna w ćwierćfinale mistrzostw świata siatkarzy
06 września 2022Siatkarze Argentyny pokonali w Gliwicach Serbię 3:0 (25:23, 25:21, 25:23) we wtorkowym meczu 1/8 finału mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce i Słowenii i zagrają w ćwierćfinale ze zwycięzcą wieczornego spotkania Brazylia – Iran.