• kadr z serialu "Gra o tron"
  Serial "Gra o tron" zyskał miliony fanów na całym świecie również dlatego, że od początku był przygotowywany z dbałością o najmniejszy szczegół. Tym większym szokiem dla widzów był fakt, iż w trzecim odcinku, podczas uczty na zamku Winterfell w kilkusekundowym kadrze widać, że na stole stoi kubek kawy z sieciówki. Internauci zareagowali błyskawicznie i od wczoraj zalewają sieć memami z kawą.
 • Kobieta kupująca kosmetyki
  Miała zmienić się w księcia i spełnić ich kapitalistyczny sen o byciu drobnym sklepikarzem. Jednak pozostała firmą nastawioną na zysk, a oni popadli w długi. Oto historia ajentów.
 • McPraca jest zła dla młodych ludzi – głosił artykuł opublikowany 27 lat temu w „The Washington Post”. Dziś dziesiątki tysięcy wchodzących w dorosłość Polaków, podobnie jak ich koledzy z innych krajów, pracują w taki sposób. Czy rzeczywiście tracą czas?
 • Sklep sieciowej marki H & M
  Polskie marki modowe nie mają dziś łatwo, jednak wiele z nich radzi sobie doskonale – przekonuje komentatorka Joanna Bajończyk i dodaje, że niepotrzebnie demonizujemy tak zwane „sieciówki”.
 • H & M
  Już wkrótce pojawi się nowa nagroda w świecie mody. Nagradzani będą początkujący projektanci, a wyróżnienie ufunduje… sieciowa marka odzieżowa H & M. Oto szczegóły!