• Simple Creative Products - Magdalena Frąckowiam w kampanii marki na sezon jesień/zima 2011/2012.
  - Pracując nad kolekcją, zawsze szukam inspiracji; w tym sezonie były to dwie niezwykłe kobiety, które zrewolucjonizowały styl Anglików - powiedziała Lucienne Day, projektantka Simple Creative Products. Mimo tych retro odniesień jesienna kolekcja marki jest bardzo współczesna, wszystkie inspiracje są przefiltrowane przez moją osobowość i gusta. I jest to jak najbardziej kolekcja w stylu Simple Creative Products. Twarzą marki już po raz kolejny została Magdalena Frąckowiak. Autorem zdjęć wykonanych w Nowym Jorku jest Alexi Lubomirski. Zobaczcie piękną Magdę na zdjęciach!
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji jesień/zima 2011 marki Simple Creative Products.
  To był wyjątkowy wieczór. Nowy terminal portu lotniczego w Warszawie zmienił się w najdłuższy wybieg w Polsce. W tak oryginalnym miejscu marka Simple zorganizowała pokaz swojej najnowszej kolekcji na jesień i zimę 2010/2011. Na imprezie nie zabrakło gwiazd i najlepszych modelek (w tym samej Magdaleny Frąckowiak, która jest twarzą najnowszej kolekcji marki). Większość pań obecnych na pokazie wybrała na ten wieczór kreacje w kolorze bezpiecznej czerni, ale było też kilka wyjątków. Zobaczcie, jak prezentowały się celebrytki na tym prawdziwym święcie mody.
 • Modelki na pokazie Simple Creative Products zwracały uwagę upiornym makijażem.
  Zwykle pokazujemy Wam znane kobiety przyłapane bez makijażu. Dziś zachęcamy jednak do przyjrzenia się pięknościom, które mają na twarzy przesadny make-up.
 • Wyjątkowy album SIMPLE CREATIVE PRODUCTS
  Kilka dni temu odbyła się premiera albumu prezentującego dokonania firmy SIMPLE CREATIVE PRODUCTS. Na świecie wszystkie największe domy mody wydają książki o swojej marce. W Polsce to wydanie pionierskie i wyjątkowe.