• Największe rozczarowania 2014 roku:
  Na te filmy kinomani czekali z wielkimi nadziejami, lecz pozostały one niespełnione. Oto 10 obrazów, które – zdaniem redakcji STOPKLATKI – rozczarowały najbardziej.
 • "Sin City: Damulka warta grzechu": budżet: 65 mln $, wpływy z biletów: 13,757,804 $
  "The Huffington Post" przedstawił listę największych kasowych klap roku 2014 roku w amerykańskich kinach. Oto filmy, które nie spodobały się widzom zza oceanu...
 • Jessica Alba w filmie "Sin City: Damulka warta grzechu"
  – Druga część "Sin City" jest co najwyżej kopią filmu sprzed lat. Brakuje oryginalności i pomysłu na to, jak zagospodarować filmową przestrzeń, a także jak wykorzystać kilkanaście gorących nazwisk aktorów, którzy stanęli na planie – pisze dla "Dziennika. Gazety Prawnej" Artur Zaborski.
 • "Sin City: Damulka warta grzechu" jest co najwyżej kopią filmu sprzed lat
  "Sin City: Damulka warta grzechu" – sequel ekranizacji kultowego komiksu Franka Millera o Mieście Grzechu to niestety bolesne rozczarowanie.
 • Eva Green jako Ava Lord z bronią w ręku
  "Sin City: Damulka warta grzechu" wejdzie do kin we wrześniu, a już o nowym dziele panów Rodriguez i Millera jest głośno. Amerykańscy cenzorzy z MPAA zakazali rozpowszechniania w przestrzeni publicznej jednego z plakatów promujących ten film. Powód? Zarys piersi Evy Green jest nazbyt widoczny, a ponadto spod sukni przebija ciemna brodawka.