• Artur Soboń
  Kawalerowie powinni płacić "bykowe" - stwierdził w rozmowie z "Faktem" Artur Soboń, sekretarz stanu odpowiedzialny za realizację programu Mieszkanie Plus. Zaznaczył jednak, że to jego prywatna opinia.
 • Smutny mężczyzna przy stole
  Jak to się dzieje, że w świecie, który podsuwa tyle narzędzi służących komunikacji, daje tyle możliwości spotkania nowych osób oraz charakteryzuje się tak szybkim przepływem informacji, coraz więcej osób czuje się samotnie? Co możemy zrobić, aby uchronić się przed pułapką długotrwałego osamotnienia?
 • Siłownia dwa razy dziennie
  Single cenią sobie niezależność i zupełny brak ograniczeń, jednak życie w pojedynkę na dłuższą metę nie zawsze wychodzi na dobre. Bez względu na to, czy jesteś singlem z wyboru czy z konieczności… Dziwne przyzwyczajenia dotyczą wszystkich! Oto lista rzeczy, które robi większość singli.
 • Kobieta
  W Polsce przybywa singli. Według danych GUS w pojedynkę żyje już co piąty Polak. Zdaniem ekspertów jest to w równym stopniu efekt mody i obawy przed bliskością. Młodym ludziom bardzo łatwo jest obecnie nawiązywać relacje, znacznie trudniej przychodzi im jednak ich utrzymanie.
 • Zakochani
  Co jest najważniejsze w życiu singla - poszukiwanie partnera, kariera zawodowa, spotkania ze znajomymi, czy może zupełnie coś innego? Według najnowszych badań zrealizowanych na zlecenie serwisu Sympatia.pl przez TNS Pentor, single mniej niż osoby żyjące w związkach cenią sobie kwestię rodzicielstwa. Potomstwo jest przez singli cenione wyżej niż małżeństwo czy kontakty ze znajomymi i przyjaciółmi.
 • Randka
  Małżeństwo wybiera ponad połowa zakochanych, jedna trzecia decyduje się na stały związek. Jak długo trwa samotność singla, gdy zaczynamy na poważnie szukać miłości? Jakie modele związku są teraz modne? Pytania takie zadało reprezentatywnej grupie ponad tysiąca swoich użytkowników największe internetowe biuro matrymonialne MyDwoje.pl.
 • Zamyślony mężczyzna
  Usilne próby swatania, uszczypliwe komentarze, pozornie nieznaczące żarciki czy w końcu poważne rozmowy na temat samotności – to dla singli codzienność przy rodzinnym świątecznym stole. Dlaczego członkowie rodziny nietaktownie wypytują o intymne szczegóły prywatnego życia singli? Na pytanie jak reagować na naciski rodziny i znajomych w związku ze statusem singla odpowiedzieli użytkownicy największego biura matrymonialnego w Polsce – portalu MyDwoje.pl
 • Singielka na wakacjach
  Kto najczęściej wyjeżdża na wakacje? Jak wypoczywają single i seniorzy? Które kierunki wybierają podróżnicy bez dzieci? Zobacz kalendarz urlopowy Polaków.
 • Drink
  Każdy z alkoholi związany jest z pewnymi stereotypami o osobach, które go piją. Szczególnie podczas pierwszej randki sięgnięcie po określone trunki może skutkować uznaniem za dziwaka, snoba czy też maczo. By temu zapobiec, portal eDarling zapytał singli, z jakich drinków na randce lepiej zrezygnować.
 • Singielka
  W Niemczech drastycznie przybywa singli. W ciągu ostatnich 5 lat ich liczba wzrosła o 4,5 mln i tym samym osiągnęła poziom prawie 16 mln osób. Oznacza to, że co piąty Niemiec nie jest zaangażowany w żaden związek.