• 10. "Mgła"
  Halloween to czas dyń i demonów. Także tych, które przez lata straszyły nas z kinowych ekranów. Które z nich robiły to najskuteczniej? Oto złota dziesiątka najlepszych filmów o duchach według Stopklatki.
 • "Anna Karenina"
  Jest w czym wybierać. Do polskich kin wchodzą zarówno wielkie i mocno oczekiwane produkcje ("Anna Karenina", "Atlas chmur", "Gangster"), jak i propozycje niszowe ("Ixjana", "Diaz") oraz głośne i nagradzane dokumenty ("Fuck For Forest", "Comic-Con. Epizod V: Fani kontratakują"). Jest też coś dla małych i większych dzieciaków – druga odsłona przygód sympatycznego reniferka Niko. I wreszcie kolejny straszy film, dla tych co lub się bać ("Sinister")...
 • "Sinister" – w połowie znakomity
  Jeszcze raz to samo, co zawsze: Ellison Oswalt, autor książek opowiadających o głośnych zbrodniach, przeprowadza się do domu, w którym została brutalnie zamordowana kilkuosobowa rodzina...
 • Ethan Hawke w filmie "Sinister"
  "Sinister" to nowy horror producentów "Paranormal Activity". Ellison (w tej roli Hawke) autor powieści grozy, szukając inspiracji do swojej kolejnej książki, wprowadza się razem ze swoją rodziną do opuszczonego domu na przedmieściach, w którym popełniono brutalne morderstwa. Na strychu znajduje amatorskie filmy z zapisem śmierci poprzednich mieszkańców. Jego ciekawość jest silniejsza niż strach... "Sinister" na nasze ekrany trafi 23 listopada.
 • Amerykanie nadal są z Liamem Neesonem
  Obraz "Uprowadzona 2" drugi tydzień z rzędu znajduje się na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • Ethan Hawke kontra siły nadprzyrodzone w "Sinister"
  W horrorze "Sinister" Ethan Hawke zagrał pisarza, który opisuje prawdziwe zbrodnie. Szukając nowego tematu, mężczyzna natrafia na serię domowych filmów wideo, przedstawiających brutalne morderstwa. Śledztwo wkrótce doprowadza go do tajemniczej, nadprzyrodzonej siły, która może zagrozić jego rodzinie. Reżyseruje twórca "Egzorcyzmów Emily Rose", Scott Derrickson. Zwiastun przeznaczony dla widzów dorosłych.