• Oznaki starzenia się
  Nie tylko siwizna zdradza nieuchronny upływ czasu. Wydłużony nos lub częste ataki kichania również świadczą o tym, że lata świetności masz już za sobą. Oto mało znane oznaki starzenia się.
 • Lek na siwe włosy i bielactwo
  Pewnie już wkrótce nie trzeba będzie farbować włosów, by ukryć siwe kosmyki. Naukowcy odkryli lek, który dociera do podłoża problemu i zapobiega procesowi siwienia.
 • Tom Jones
  Pasemka, baleyage, pokrycie siwizny... Po co to robią? Czy naprawdę myślą, że będą wyglądać młodziej... atrakcyjniej? Mężczyźni uwikłani w reguły show biznesu decydują się na drastyczną ingerencję w wygląd swoich włosów z wielu powodów. Nie zawsze wychodzi to na dobre. Zobacz galerię!
 • Siwe skronie kojarzone są z mądrością i doświadczeniem, czynią mężczyzn bardziej atrakcyjnymi
  Stajesz przed lustrem i dostrzegasz to… pierwszy siwy włos. Z badań wynika, że wbrew pozorom łysienie nie jest tym czego mężczyźni boją się najbardziej, to właśnie siwienie wywołuje u nich największe przerażenie. Dlaczego siwiejemy i czy można to zatrzymać?
 • Nadchodzi koniec siwych włosów?
  Nie czujesz się zbyt dobrze z siwymi włosami i chciałbyś wrócić do koloru z młodości? Oczywiście, możesz się przefarbować, ale... amerykańscy naukowcy szykują dla ciebie nowe rozwiązanie.