• Mariusz Wlazły i Jakub Kochanowski
  Siatkarze PGE Skry Bełchatów przegrali z Cucine Lube Civitanovą 0:3 (15:25, 20:25, 25:27) na wyjeździe w rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów i odpadli z rywalizacji. W pierwszym spotkaniu przegrali z włoskim rywalem także 0:3.
 • Siatkarze Zaksy Kędzierzyn-Koźle z trenerem Ferdinando de Giorgim
  We wtorek zakończyła się faza zasadnicza ekstraklasy siatkarzy. Najgorzej wspominać będzie ją PGE Skra Bełachatów, która finał przegrała... jednym setem. Cieszą się obrońcy tytułu Asseco Resovia Rzeszów, a wielkie marzenia ma ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
 • Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów (od lewej): Fabian Drzyzga, Dmytro Paszycki i Thomas Jaeschke, blokują po ataku Facundo Conte (#7) z PGE Skry Bełchatów
  Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrali na wyjeździe z Asseco Resovią 3:2 (25:22, 31:29, 24:26, 23:25, 15:13) w meczu 16. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Polski.
 • Po drugiej stronie siatki, od lewej: Dawid Konarski, Łukasz Wiśniewski i Kevin Tillie z miejscowej ZAKSY orazJason Derocco (front) z Jastrzębskiego Węgla w meczu ekstraklasy siatkarzy w Kędzierzynie-Koźlu
  Siatkarze ZAKSY ponownie objęli prowadzenie w tabeli ekstraklasy. W meczu 9. kolejki PlusLigi klub z Kędzierzyna-Koźla pokonał u siebie Jastrzębski Węgiel bez straty seta.
 • Siatkarze PGE Skry Bełchatów Mariusz Marcyniak (L) i Mariusz Wlazły (P)
  Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów ponieśli czwartą z rzędu ligowa porażkę we własnej hali. W ósmej kolejce PlusLigi mistrzowie Polski ulegli AZS Politechnice Warszawskiej 2:3.
 • Bartosz Kurek
  Siatkarze PGE Skry i Zaksy Kędzierzyn-Koźle rozpoczynają rywalizację w Lidze Mistrzów. Mistrzowie Polski uczestniczą w tych rozgrywkach regularnie, a ekipa z Opolszczyzny wraca do elity po ośmiu latach.