Thomas Morgenstern ma zaniki pamięci12 stycznia 2014Po fatalnym upadku na skoczni Thomas Morgenstern nadal przebywa w szpitalu. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża. Jak zdradza lekarz austriackiej kadry skoczek ma kłopoty z pamięcią.
Koszmarny upadek Thomasa Morgensterna. Uderzył głową o zeskok. ZDJĘCIA10 stycznia 2014Thomas Morgenstern podczas drugiego treningu na skoczni w Bad Mitterndorf runął tuż za progiem, uderzając głową i barkiem w zeskok. Upadek wyglądał fatalnie. Austriak został przewieziony do szpitala.
Fatalny upadek Thomasa Morgensterna. Uderzył głową w zeskok. WIDEO10 stycznia 2014Fatalnie zakończył się drugi trening na skoczni w Bad Mitterndorf dla Thomasa Morgensterna. Austriak na skoczni mamuciej runął tuż za progiem, uderzając głową i barkiem w zeskok.
Łukasz Kruczek powołał kadrę na konkurs PŚ w Bad Mitterndorf09 stycznia 2014 Łukasz Kruczek podał kadrę na konkurs Pucharu Świata w austriackim Bad Mitterndorf. Na mamuciej skoczni Kulm wystartują: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jan Ziobro, Dawid Kubacki i Klemens Murańka. W kadrze zabrakło Krzysztofa Bieguna.
Turniej Czterech Skoczni: Stoch 10. w kwalifikacjach w Bischofshofen05 stycznia 2014 Sześciu polskich skoczków wystartuje w poniedziałkowym, ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni w austriackim Bischofshofen. Najlepiej z "Biało-czerwonych" spisał się Kamil Stoch.
Turniej Czterech Skoczni: Stoch szósty w kwalifikacjach w Innsbrucku03 stycznia 2014 Pięciu Polaków wystąpi w sobotnim konkursie skoków narciarskich w Innsbrucku. Przez kwalifikacje do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni przebrnęli Kamil Stoch (6.), Klemens Murańka (13.), Dawid Kubacki (15.), Maciej Kot (35.) i Jan Ziobro (38.).
Turniej Czterech Skoczni: Piotr Żyła wycofał się z zawodów02 stycznia 2014 Piotr Żyła zgubił gdzieś formę. Po nieudanych kwalifikacjach do konkursu w Garmisch-Partenkirchen, Polak postanowił wycofać się z Turnieju Czterech Skoczni.
Turniej Czterech Skoczni: Martin Schmitt wycofany z niemieckiej kadry02 stycznia 2014 Werner Schuster - trener niemieckich skoczków - postanowił wycofać Martina Schmitta ze składu zespołu na dwa kolejne konkursy 62. Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku i Bischofshofen.
Turniej Czterech Skoczni: Żyła odpadł w kwalifikacjach. Stoch drugi31 grudnia 2013 Pięciu Polaków wystartuje w noworocznym konkursie skoków narciarskich w niemieckim Garmisch-Partenkirchen, drugim z w ramach Turnieju Czterech Skoczni.
Turniej Czterech Skoczni: Stoch nie wskoczył na podium w Obersdorfie29 grudnia 2013 Simon Ammann wygrał konkurs skoków narciarskich w niemieckim Oberstdorfie, inaugurujący Turniej Czterech Skoczni. Szwajcar skakał na odległość 139 i 133 m i uzyskał łączną notę 301,9 pkt. Kamil Stoch był dopiero trzynasty.