• Julia Kijowska mówi o "Miłości"
  – Dwadzieścia samych nocy, wiele w jednej lokacji w mieszkaniu bohaterów. Taka praca nocami jest męcząca, ale w tym filmie stała się dodatkową wartością – mówi Julia Kijowska, która zagrała główną rolę w "Miłości" Sławomira Fabickiego.
 • "Miłość" – wspaniałe, przejmujące kino
  Nowe dzieło twórcy "Męskiej sprawy" wchodzi na ekrany kin jako "Miłość. Film Sławomira Fabickiego".
 • Marcin Dorociński i Agata Kulesza na premierze filmu "Miłość"
  W cieniu gali Telekamer odbyła się w Warszawie premiera nowego filmu Sławomira Fabickiego. Twórcy "Miłości" stawili się na niej w komplecie. Tzw. celebrytów przybyło znacznie mniej niż zwykle, pewnie wybrali się na konkurencyjną imprezę. I bardzo dobrze, w końcu chodzi o święto dobrego kina.
 • Marcin Dorociński w filmie "Miłość"
  - To historia o tym, jak miłość determinuje wszelkie nasze zachowania, wszelkie nasze postawy, właściwie całe nasze życie - mówi o swoim nowym filmie Sławomir Fabicki. O o miłości, która nie musi mieć powodu, żeby się skończyć. Świetnie przyjęty na Warszawskim Festiwalu Filmowym obraz z Marcinem Dorocińskim i Julią Kijowską w rolach głównych wejdzie do polskich kin już 15 marca.
 • Marcin Dorociński: "Miłość" nie jest łatwa w odbiorze
  – "Miłość nie jest łatwa w odbiorze. Ale to jeden z najszczerszych filmów, w jakich zagrałem – mówi Marcin Dorociński, odtwórca głównej roli w obrazie Sławomira Fabickiego, który walczy w konkursie międzynarodowym na 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym.