SLD i Zieloni dziękują prezydentowi za weto ws. GMO
24 sierpnia 2011 Politycy SLD i Zielonych 2004 podziękowali w środę prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu za zawetowanie nowej ustawy o nasiennictwie, która zawiera m.in. przepisy dotyczące roślin modyfikowanych genetycznie (GMO).