Arłukowicz już oficjalnie w klubie Platformy
11 maja 2011 Bartosz Arłukowicz, nowy sekretarz stanu w KPRM, jest już oficjalnie członkiem klubu PO. Klub podjął przez aklamację uchwałę w tej sprawie. Wcześniej zaproszenie dla Arłukowicza wystosowało prezydium klubu.