46-latka zmarła na komisariacie. Prokuratura prowadzi śledztwo
11 października 2021Prokuratura Okręgowa w Radomiu prowadzi śledztwo ws. śmierci kobiety w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych na komisariacie policji w Pionkach k. Radomia. 46-latka trafiła tam po tym, jak zatrzymano ją za jazdę pod wpływem alkoholu. Zmarła na drugi dzień.