• Joanna Liszowska; Ola Serneke
    Niedawno ślubowali sobie dozgonną miłość, na bajkowej uroczystości, która zelektryzowała miliony. Co teraz? Jak będzie wyglądało ich wspólne życie? Miłość wymaga poświęceń. Czy któreś położy na szalę karierę i przeprowadzi się do kraju współmałżonka? A może będzie tak jak wcześniej: będą razem, ale osobno?
  • Tak ważna ceremonia, jak ślub, i to najbardziej oczekiwany ślub show-biznesu, musiała przebiec w uroczystej atmosferze. Co innego poprawiny, które mogą być okazją do większych eksperymentów. Coraz to nowe i śmielsze kreacje panny młodej, oryginalne atrakcje – oto, jak przebiegały poprawiny Joanny Liszowskiej.
  • Biel sukni panny młodej ma symbolizować niewinność. Co innego głęboki dekolt. Joanna Liszowska, która powiedziała sakramentalne „tak” w ten weekend, nie skąpiła widzom swoich wdzięków. Jej wspaniała ślubna kreacja zachwycała, jednak całą uwagę przykuwał śmiały dekolt gwiazdy. Czy nie przesadziła?
  • Stało się! Joanna Liszowska już nie jest do wzięcia. Gwiazda już na dobre związała się z biznesmenem Olą Serneke i ślubowała mu miłość do grobowej deski. To był jeden z najbardziej oczekiwanych ślubów w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, że wśród gości nie zabrakło największych gwiazd. Jak wyglądała panna młoda i cała uroczystość? Kto z celebrytów uświetnił ją swoją obecnością? Zobacz galerię!