Ewa Kopacz podsumowała rok działania swojego rządu. "Polska nie jest w ruinie"
30 września 2015
Ewa Kopacz podsumowała rok działania swojego rządu, mówiąc, że był to
"rok spełnionych obietnic". Premier na konferencji w Auli Politechniki
Warszawskiej chwaliła się dokonaniami Rady Ministrów w kilku
dziedzinach, takich jak bezpieczeństwo, zdrowie i infrastruktura. Jak
mówiła premier, nie udała jej się tylko jedna rzecz - nawiązanie dialogu
z opozycją.