PO: Większe nakłady na służbę zdrowia w 2012 r.
14 sierpnia 2011 Nakłady na służbę zdrowia w woj. lubelskim w przyszłym roku będą wyższe o 265 mln zł od tegorocznych - ogłosili przedstawiciele PO na konferencji prasowej w Nałęczowie. To skutek zmian algorytmu podziału pieniędzy NFZ między regionami.