• Od 7 lipca program "Smakuj świat z Pascal" zagości na antenie TVN. Obiad z węża, łowienie małż z deski surfingowej oraz krabowe curry. Tak zaczyna się kulinarna podróż Pascala Brodnickiego po rajskiej Tajlandii.
  • "Smakuj świat z Pascalem"
    "Smakuj świat z Pascalem" to nowy kulinarno-podróżniczy program Pascala Brodnickiego. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą obiad z węża, łowienie małż z deski surfingowej oraz krabowe curry. Oto, jak zaczyna się kulinarna podróż Pascala po rajskiej Tajlandii.
  • Pascal Brodnicki, znany widzom stacji TVN z programu "Pascal: Po prostu gotuj!", tym razem w poszukiwaniu kulinarnych inspiracji wybrał się do dalekiej Azji. W swoim nowym programie zatytułowanym "Smakuj świat z Pascalem", kucharz zgłębi tajniki egzotycznych kuchni i opowie widzom, jak tradycyjnego schabowego zastąpić daniami z najodleglejszych stron świata.
  • Stacja TVN tyle odkryła właśnie tajniki swojej wiosennej ramówki. Wśród dobrze znanych widzom programów, z nowymi produkcjami zadebiutują Katarzyna Pakosińska, Paskal Brodnicki, Dorota Zawadzka i Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani domu". Jak zdradziła Mada Mołek, motto towarzyszące wiosennej ramówce to "Daj się uwieść".