• Nokia 7.1
  Smartfon powstałej niczym Feniks z popiołów Nokii kusi poręcznymi rozmiarami, prostym oprogramowaniem i przystępną ceną. Średnia półka zmusza jednak do pewnych kompromisów, dlatego zanim wydamy około 1300 zł, lepiej znać wszystkie „za” i „przeciw”.
 • LG G7 Fit
  Urządzenie Koreańczyków jest dość nierówną mieszanką dobrego ze złym. Ma cechy które stawiają go ponad dużo droższymi telefonami, ale też niestety w kilku dziedzinach ustępuje sporej rzeszy urządzeń oferowanych w podobnej cenie.
 • BlackBerry KEY2 LE
  Podstawowy problem telefonów BlackBerry? – wysoka cena. Model KEY2 LE ma to zmienić.
 • Xiaomi Mi 8 i Mi 8 Pro
  Seria modeli Mi od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem – zasłużenie zresztą. Potoczna nazwa „zabójcy flagowców” nie wzięła się znikąd – rewelacyjny stosunek ceny do jakości zawsze robił wrażenie i dzięki niemu można było przymknąć oko na słabsze strony tych telefonów, np. aparaty. W dwóch wariantach najnowszego Mi 8 fotografia stoi już na flagowym poziomie. Jednak ten model po raz pierwszy chyba nie spotkał się z bezkrytycznie entuzjastycznym przyjęciem. I po kilku tygodniach spędzonych z dwiema jego wersjami już wiem dlaczego.
 • Sony Xperia XZ3
  Od dawna czekam aż Sony, zrobi flagowca kompletnego. I po dwóch bardzo przyjemnych tygodniach spędzonych z Xperią XZ3 już wiem, że będę musiał jeszcze chwilę poczekać. Być może już niedługo, bo w tym modelu jest wiele rzeczy rewelacyjnych, wiele bardzo dobrych, szkopuł w tym, że paru po prostu... nie ma.
 • Honor Play
  Pytanie, czy jest to telefon dla miłośników mobilnej rozgrywki, czy raczej udany model dla każdego, towarzyszyło mi od pierwszego dnia testów. Po trzech tygodniach spędzonych z tym smartfonem odpowiem tak: wszyscy którzy go kupią, będą zadowoleni.
 • Xiaomi Redmi Note 5
  Seria Redmi Note jest dla mnie kwintesencją marki Xiaomi. Sprawne działanie, porządne wykonanie, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. I nie inaczej jest z jej najnowszym przedstawicielem.
 • HTC U12 Life
  Tajwańska firma pokazała dziś swój najnowszy model ze średniej półki cenowej. Jest dobrze wyposażony, ładny, a co najważniejsze, rozsądnie wyceniony.
 • Motorola Moto Z3 Play
  Moto Z3 Play to bardzo przyjemny smartfon z pomysłem, który Motorola musiała dostosować do nowych rynkowych zasad.
 • Samsung Galaxy Note 9
  Samsung pokazał dziś w Nowym Jorku swoje najnowsze i najdroższe dziecko. Flagowe urządzenie koreańskiej firmy prezentuje się świetnie, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że firmie zabrakło pomysłu na wywołanie u użytkowników efektu „wow”. Chyba, że ceną.