• Dzieci z tabletami i smartfonami
  Szyja smartfonowa – to nowy zespół bólowy obserwowany przez specjalistów Poradni Leczenia Bólu w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach – jednym z największych w Polsce szpitali pediatrycznych.
 • Cat S52
  Wyjątkowo cienki i smukły, swobodnie mieści się w kieszeni dzięki grubości mniejszej od zwykłego smartfona włożonego w często nieporęczne etui oferujące ograniczoną ochronę. Tak CAT reklamuje swój najnowszy produkt.
 • Seria Mate 30
  Huawei zaprezentował dziś serię smartfonów Mate 30 oraz nowy zegarek. Niestety są złe wiadomości. Najpierw telefony trafią na rynek azjatycki, dopiero później do Europy. Nie będą też miały zainstalowanych usług Google’a.
 • Kod liczby kodowanie internet liczby
  Fiński inspektor ochrony danych Reijo Aarnio zapowiedział w czwartek zbadanie doniesień, że smartfony marki Nokia wysyłały dane na serwer w Chinach. Chce ustalić, czy dochodziło do przesyłania danych osobowych i czy transfer miał podstawę prawną.
 • Cyberbezpieczeństwo
  Liczba ataków na urządzenia mobilne rośnie w zastraszającym tempie. Jako, że na telefonach czy tabletach przechowujemy coraz częściej dane firmowe, to włamanie może kosztować drogo nie tylko nas, ale i naszego pracodawcę czy własny biznes.Dlatego ważne jest nie tylko wiedzieć, co może nas zaatakować, ale jak się przed tym bronić
 • Xperia1
  Sony pokazało na targach MWC cztery nowe smartfony. Japońska firma stawia w nich (poza najtańszym modelem) na nowe, do tej pory rzadko spotykane w smartfonach proporcje wyświetlacza. Ma ona ułatwić przeglądanie internetu oraz sprawić, że lepiej się będzie oglądało na telefonie filmy.
 • Nokia 7.1
  Smartfon powstałej niczym Feniks z popiołów Nokii kusi poręcznymi rozmiarami, prostym oprogramowaniem i przystępną ceną. Średnia półka zmusza jednak do pewnych kompromisów, dlatego zanim wydamy około 1300 zł, lepiej znać wszystkie „za” i „przeciw”.
 • LG G7 Fit
  Urządzenie Koreańczyków jest dość nierówną mieszanką dobrego ze złym. Ma cechy które stawiają go ponad dużo droższymi telefonami, ale też niestety w kilku dziedzinach ustępuje sporej rzeszy urządzeń oferowanych w podobnej cenie.
 • BlackBerry KEY2 LE
  Podstawowy problem telefonów BlackBerry? – wysoka cena. Model KEY2 LE ma to zmienić.
 • Xiaomi Mi 8 i Mi 8 Pro
  Seria modeli Mi od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem – zasłużenie zresztą. Potoczna nazwa „zabójcy flagowców” nie wzięła się znikąd – rewelacyjny stosunek ceny do jakości zawsze robił wrażenie i dzięki niemu można było przymknąć oko na słabsze strony tych telefonów, np. aparaty. W dwóch wariantach najnowszego Mi 8 fotografia stoi już na flagowym poziomie. Jednak ten model po raz pierwszy chyba nie spotkał się z bezkrytycznie entuzjastycznym przyjęciem. I po kilku tygodniach spędzonych z dwiema jego wersjami już wiem dlaczego.