Tajemnicza śmierć 17-letniego Sebastiana. "Poprosił mnie, żeby tę jedną noc mogła przenocować"
14 września 2023
Śmierć 17-latka z Wrocławia budzi wiele pytań. Chłopak wyszedł z domu późnym wieczorem, po czym nie wrócił już na noc. Następnego dnia napisał dziadkowi, że jest w szkole - zapewniał też swoją mamę, że będzie w domu po południu. Tak się jednak nie stało. Kilka dni później policja przekazała rodzinę tragiczne informację. Ciało chłopaka zostało znalezione w jednym z apartamentów. Teraz najbliżsi Sebastiana próbują na własną rękę ustalić, w jakich okolicznościach zginął. Wskazują na pewien trop. Historia śmierci 17-latka została nagłośniona w materiale "Interwencji" Telewizji Polsat.