Tragedia w Olsztynie. Do szpitala trafiła kobieta w ciąży po dopalaczach. Noworodek zmarł
20 września 2022Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie trafiła pacjentka w zaawansowanej ciąży, będąca pod wpływem substancji psychoaktywnych, tzw. dopalaczy. Kobieta przeżyła tylko dzięki pomocy udzielonej w Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii.