Będą tańsze SMS-y? Operatorzy się buntują
26 sierpnia 2010Szykuje się wielka wojna o tańsze SMS-y. Szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Anna Streżyńska chce, by sieci komórkowe obniżyły stawki hurtowe za SMS-y. Firmy telekomunikacyjne twierdzą jednak, że to błąd. Bo zabraknie im pieniędzy na inwestycje.