Mazowsze: NFZ przypomni SMS-em pacjentowi o wizycie u lekarza
30 czerwca 2016Od 1 lipca mazowiecki NFZ będzie przypominał pacjentowi o zbliżającym się terminie wizyty u lekarza specjalisty, wysyłając do niego SMS. Na Mazowszu w pierwszym kwartale roku na umówione wizyty nie zgłosiło się 8,5 tys. pacjentów. W skali roku daje to 35 tys. wizyt.