• Max Parrot
  Wicemistrz olimpijski z Pjongczangu w snowboardowym slopestyle'u Max Parrot poinformował, że sukcesem zakończyło się jego leczenie nowotworu krwi. Kanadyjczyk wraca do sportu i zamierza wystąpić już w sierpniowych zawodach X-Games w Norwegii.
 • Hannah Teter
  Kolorowe gazety i portale plotkarskie w Stanach Zjednoczonych żyją skandalem z udziałem Hannah Teter. Do sieci wyciekł film, na którym mistrzyni olimpijska uprawia seks ze swoim byłym partnerem.
 • Hannah Teter
  Kolorowe gazety i portale plotkarskie w Stanach Zjednoczonych żyją skandalem z udziałem Hannah Teter. Do sieci wyciekł film, na którym mistrzyni olimpijska uprawia seks ze swoim byłym partnerem.
 • Narciarz
  Sezon zimowy w pełni, a wielu Polaków ogarnęło białe szaleństwo. Aż 30 proc. z nas deklaruje, że umie jeździć na nartach, a 11 proc. przynajmniej raz w roku zakłada narty i wyrusza na stok. Jednak warto pamiętać, że umiejętności i doświadczenie nie chronią nas w pełni przed wypadkami, których co roku w sezonie nie brakuje. Dlatego przed wyruszeniem na stok, warto zastanowić się, jak zadbać o bezpieczeństwo. Wielu fanów stoków zapewne przygotowało już swój sprzęt, ale czy zadbało o odpowiedni trening przygotowujący organizm na nadchodzący wysiłek.
 • Bikini Race
  Piękne miłośniczki sportów zimowych przyjechały do Sibiu, miasta położonego w środkowej Rumunii. Przyciągnęła je nowa atrakcja turystyczna funkcjonująca pod wiele mówiącą nazwą "Bikini Race". Zobacz zdjęcia!
 • Narciarze
  Wiele osób już nie może się doczekać urlopu w górach, by szusować na stokach – czy to na nartach czy na desce. Pamiętajmy jednak, że prowadząc przez cały rok siedzący tryb życia, powinniśmy nasze ciało odpowiednio przygotować do uprawiania tych sportów. Pomyślmy o tym już na przed 2 miesiące przed wyjazdem.
 • Narciarz
  Sporty zimowe, choć dostarczają nam wiele atrakcji niosą za sobą ryzyko kontuzji. Podczas zimowych szaleństw często dochodzi do różnego rodzaju urazów. Niezwykle łatwo o stłuczenia, można naciągnąć mięśnie czy też skręcić kostkę. Jak wówczas zadbać o zdrowie?
 • Narciarz
  Zaczynasz przygodę ze sportami zimowymi? Przeczytaj nasz subiektywny przegląd plusów i minusów jeżdżenia na nartach i snowboardzie, z którego dowiesz się, co jest lepsze dla początkujących, co daje więcej możliwości, co teraz jest modne i jak obie te dyscypliny wpływają na nasze zdrowie.
 • Narciarze
  Wzmożona aktywność fizyczna na stokach narciarskich podczas ferii zimowych to okres kiedy wyjątkowo narażone są stawy, więzadła i mięśnie. Chcąc uchronić się przed niechcianymi urazami należy pamiętać o trzech podstawowych zasadach: przygotowaniu fizycznym, odpowiednio dobranym sprzęcie i stroju oraz rozgrzewce.
 • Pasjonaci snowboardu
  Wyjazd na narty i deskę to spory wydatek. Opłacenie pobytu w kurorcie zimowym, skipassy, sprzęt, odzież i akcesoria mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak nie wszystko musimy kupować od razu. Agito.pl podpowiada, by zacząć zakupy od tego, co najważniejsze i traktować je jako inwestycja w swoje hobby. Dobry sprzęt posłuży kilka sezonów, dlatego nie warto oszczędzać na jakości.