• Ludwik Sobolewski nie kieruje już warszawską giełdą, wkrótce przeniesie się do Rumunii, by pokierować giełdą bukaresztańską. Były prezes GPW z dezaprobatą wypowiada się na temat działań polityków w OFE.
 • Nowy szef giełdy Adam Maciejewski
  Adam Maciejewski będzie trzecim z kolei prezesem warszawskiego parkietu, mimo że spółka istnieje już 22 lata. Tak rzadkie zmiany personalne w spółce, w której główny udział ma Skarb Państwa, to ewenement. Wcześniej przez 15 lat na czele giełdy stał Wiesław Rozłucki, potem przez ponad 6 lat Ludwik Sobolewski, którego właśnie odwołano z tego stanowiska.
 • Anna Szarek i Ludwik Sobolewski
  W firmie musi być ktoś, kto będzie „prowadził” intymne życie prezesa. Dlaczego ma się go wspierać tylko w sytuacjach stresowych? – mówi psycholog biznesu Marek Wojciechowski
 • Mikołaj Budzanowski
  Minister skarbu Mikołaj Budzanowski nie zostawia suchej nitki na prezesie GPW, który swoje zawieszenie nazwał "haniebnym". "Haniebne jest to, że się wykorzystuje funkcję prezesa giełdy do pozyskiwania funduszy. To jest haniebne" - grzmiał Budzanowski w Radiu ZET. 
 • Ludwik Sobolewski ze swoją partnerką
  Współpracownik Ludwika Sobolewskiego szukał inwestorów dla filmu "Klątwa Faraona" na jego prośbę - wykazał audyt, do którego fragmentów dotarł "Puls Biznesu".
 • Ludwik Sobolewski i Anna Szarek
  Do tej pory Anna Szarek była jedną z wielu początkujących gwiazd, ale na chwilę przed 28 urodzinami usłyszała o niej cała Polska. To, co może przyczynić się do rozwoju jej kariery, dla partnera Szarek, Ludwika Sobolewskiego, oznacza utratę posady prezesa GPW.
 • Radosław Sobolewski
  Cwetan Genkow, Sergei Pareiko oraz Radosław Sobolewski - ta trójka piłkarzy Wisły Kraków przez ostatnie dni nie mogła trenować z powodu choroby. Przeziębili się z powodu nagłego ataku zimy, która nawiedziła Polskę w miniony weekend.
 • Radosław Sobolewski
  Romell Quioto i Radosław Sobolewski po dłuższej przerwie wracają do składu Wisły. Trener krakowskich piłkarzy Tomasz Kulawik zapowiada, że obaj znajdą się w kadrze na piątkowy mecz wyjazdowy ekstraklasy z Widzewem Łódź.