"Malcziki w różowych koszulkach są fajni". Piłkarze Nawałki odbyli pierwszy trening na rosyjskiej ziemi
13 czerwca 2018Piłkarze reprezentacji Polski odbyli pierwszy trening w Soczi, gdzie zamieszkali na czas mistrzostw świata w Rosji. Rafał Kurzawa i Kamil Glik ćwiczyli indywidualnie. Zajęcia biało-czerwonych obserwowało około 200 fanów.