Komorowski i Tusk ze Stochem i Bródką zasadzili "Dąb Wolności". ZDJĘCIA
03 kwietnia 2014Bronisław Komorowski i Donald Tusk wraz ze sportowcami przed
rozpoczęciem Gali Olimpijskiej Soczi 2014 zasadzili w ramach obchodów
25-lecia Wolności w Polsce "Dąb Wolności". Później prezydent uhonorował odznaczeniami naszych medalistów z ostatnich igrzysk.