• Ojciec Rydzyk
  Uczelnia związana z ojcem Tadeuszem Rydzkiem dostanie z rządu bardzo wysokie dotacje – informuje Rzeczpospolita. Pieniądze popłyną też szerokim strumieniem do organizacji związanych z PiS.
 • Kim jest Ewa Stankiewicz?
  Jedna z najbardziej obiecujących polskich reżyserek. Obsypana nagrodami za film "Dotknij mnie" i za głośny dokument "Trzech kumpli". Teraz poświęciła się dziennikarstwu. Na jej życie wielki wpływ miała katastrofa smoleńska, której przyczyn wciąż szuka. Radykalna w swych poglądach, dosadna w przekazie. Ma zagorzałych zwolenników i zaciętych wrogów. Kim jest Ewa Stankiewicz?
 • Wiceprzewodniczący PKW Stanisław Kosmal podczas konferencji prasowej
  Wygląda na to, że na oficjalne pełne wyniki wyborów poczekamy jeszcze dłużej. Państwowa Komisja Wyborcza wydała PILNE OŚWIADCZENIE po zajęciu jej siedziby przez grupę demonstrantów.
 • Kim jest Ewa Stankiewicz?
  Jedna z najbardziej obiecujących polskich reżyserek. Obsypana nagrodami za film "Dotknij mnie" i za głośny dokument "Trzech kumpli". Teraz poświęciła się dziennikarstwu. Na jej życie wielki wpływ miała katastrofa smoleńska, której przyczyn wciąż szuka. Radykalna w swych poglądach, dosadna w przekazie. Ma zagorzałych zwolenników i zaciętych wrogów, wśród których najsłynniejszym był swego czasu Stefan Niesiołowski. Kim jest Ewa Stankiewicz?
 • Ewa Stankiewicz
  Reżyserka i liderka "Solidarnych 2010" Ewa Stankiewicz została laureatką trzeciej edycji nagrody im. Jacka Maziarskiego.
 • Solidarni znikają z Krakowskiego Przedmieścia
  Mieli protestować przed Pałacem Prezydenckim, póki Donald Tusk nie poda się do dymisji. Jednak zmienili swoje plany i namiot nie będzie już codziennie stał w centrum Warszawy. Solidarni pojawiać się będą tylko w weekendy.
 • Jan Pospieszalski
  Poseł PiS Jerzy Materna zaprosił Jana Pospieszalskiego i Ewę Stankiewicz do Zielonej Góry. Spotkanie zorganizowano w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego, bo twórcy filmu "Krzyż" liczyli na dyskusję z przedstawicielami młodego pokolenia. Studenci na spotkanie jednak nie przyszli.
 • Ewa Stankiewicz
  Wnioski do prokuratury w sprawie zachowania BOR i Straży Miejskiej wobec posłów PiS i członków stowarzyszenia Solidarni 2010 pod Pałacem Prezydenckim 10 kwietnia - zapowiada kierowany przez Antoniego Macierewicza parlamentarny zespół badający przyczyny katastrofy smoleńskiej. "Zepchnięto mnie na barierkę (...), leciała mi krew z nosa" - mówiła Chrapkowska. Waldemar Anzelm porównywał zachowanie BOR do tego, jak ZOMO i ORM.
 • "Nie mówili, że Kolenda-Zaleska czy Olejnik to reżimowe sługusy"
  Współtwórczyni głośnego dokumentu "Solidarni 2010" Ewa Stankiewicz mówi o zagrożeniach dla polskiej demokracji oraz sytuacji polskich dziennikarzy. I pisze czarny scenariusz...