• Susan Boyle
  Nie jestem już strachliwą kobietą – mówi Susan Boyle, najsłynniejsza chyba finalistka "Mam talent", przy okazji premiery swojej nowej płyty "Someone To Watch Over Me". I dodaje: Mam najlepszą pracę na świecie.
 • Susan Boyle
  W 2009 roku zgłosiła się do brytyjskiej edycji "Mam talent" i z dnia na dzień stała się gwiazdą. Rodacy okrzyknęli ją "Perłą w Koronie Brytyjskiej", "Włochatym aniołem", swoją SuBo. Jej debiutancki album "I Dreamed a Dream" znalazł milion nabywców, a Susan Boyle gościła u Davida Lettermana, Oprah Winfrey i w Białym Domu. Sukces przypłaciła załamaniem nerwowym, ale wygląda na to, że pokonała swoje demony. Z nową płytą "Someone To Watch Over Me" wróciła od razu na szczyt listy najchętniej kupowanych płyt w Zjednoczonym Królestwie. "Mam nadzieję, że udało nam się nagrać coś poruszającego" – mówi. U nas Susan Boyle wczoraj i dziś.
 • 7 listopada ukaże się trzecia płyta Susan Boyle
  7 listopada ukaże się trzecia płyta Susan Boyle, "Someone To Watch Over Me". Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź dzieła.
 • Susan Boyle wydaje swą kolejną płytę
  Susan Boyle, laureatka brytyjskiego "Mam Talent" z 2009 roku, wydaje swą kolejną płytę. Album "Someone To Watch Over Me" trafi na sklepowe już 7 listopada.