"Co by było gdyby..." Rosyjska telewizja zniknie, bo źle zapytała
04 lutego 2014 Rosyjska telewizja internetowa "Deszcz" może wkrótce przestać nadawać.
Ta jedna z niewielu niezależnych stacji jest ostro krytykowana przez
polityków, działaczy społecznych i właścicieli sieci kablowych. Poszło o
sondaż przeprowadzony w związku z 70. rocznicą przerwania niemieckiej
blokady Leningradu, dzisiejszego Sankt Petersburga.