• Parlament Europejski
  44 proc. badanych, którzy zamierzają wziąć udział w wyborach do PE, oddałoby głos na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, 28 proc. - na kandydatów Koalicji Europejskiej, a 8 proc. - Wiosny Roberta Biedronia. Zamiar głosowania deklaruje 60 proc. respondentów - wynika z sondażu Kantar.
 • Prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Beata Szydło
  Po dwóch latach rządów PiS 37 proc. badanych w sondażu przekazanym PAP przez Kantar Public uważa, że nastąpiła zmiana na gorsze, a 36 proc. - na lepsze. 27 proc. badanych nie ma zdania na ten temat, a 47 proc. ankietowanych jest zdania, że od objęcia władzy przez PiS, w Polsce zaszły duże zmiany.
 • Premier Beata Szydło w Pułtusku
  51 proc. ankietowanych źle ocenia działalność rządu, pozytywnie mówi o niej 38 proc. - wynika z sondażu Kantar Public. 47 proc. badanych wystawiło też negatywną ocenę pracy premier, a 40 proc. - dobrą. O działalności prezydenta pozytywnie mówi 44 proc., źle - 45 proc.
 • Sala posiedzeń Sejmu
  Jaka partia notuje największy spadek? A która największy wzrost? KANTAR Millward Brown przygotował sondaż dla "Faktów" TVN i TVN24.
 • Sejm
  Wśród osób, które deklarują udział w wyborach parlamentarnych, 34 proc. chce głosować na PiS, 19 proc. na PO, 9 proc. na Nowoczesną, 8 proc. na Kukiz'15, a 5 proc. na PSL - wynika z listopadowego sondażu Kantar Public, dawniej TNS Polska. Pozostałe partie nie weszłyby do Sejmu.