• HW-N950
  Mamy coraz więcej filmów 4K w technologii Dolby Atmos, a nasze mieszkania są coraz bardziej stylowo zaprojektowane. Nikt więc już nie chce mieć ciągnących się po podłodze kabli i wielkich głośników w kątach pokoju. Nic więc dziwnego, że coraz częściej zamiast kina domowego sięgamy po soundbar. Zwłaszcza, jeśli jest tak dobry, jak flagowy model Samsunga, czyli HW-N950.
 • Sony XF-9000
  Praktycznie wszystkie filmy UHD mają już ścieżkę dźwiękowwą w Dolby Atmos. Dla ludzi, którzy nie chcą montować głośników na suficie jedyną alternatywą jest soundbar. Firma Sony przygotowała dwa modele tego typu urządzeń.
 • nu7102
  Producenci chwalą się w reklamach najmocniejszymi modelami telewizorów za prawie 10 tys. złotych. Na szczęście w swojej ofercie mają też ekrany dla zwykłych obywateli. Oto test jednego z najprostszych modeli 4K Samsunga oraz pasującego do niego soundbara.
 • Sony ZF9
  Sony przedstawia nowy soundbar, który naprawdę potrafi wstrząsnąć pomieszczeniem. Japońskiemu koncernowi udało się też rozwiązać największą bolączkę tego typu urządzeń.
 • MU6100
  Producenci telewizorów pokazują nam co roku swoje flagowe produkty za kilkanaście, czy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Większość z nas o takich telewizorach może jednak tylko pomarzyć. Na szczęście, w cieniu swych najpotężniejszych braci skrywają się znacznie tańsze modele. Jak sprawdzi się telewizor dla przeciętnego Kowalskiego i czy soundbar Samsunga zagra lepiej, niż kino domowe? Zobaczymy.
 • Harman Kardon Soundbar
  Soundbary to nowy sposób na dobry dźwięk z telewizora, który nie zagraca pokoju tak, jak kino domowe. Nowy produkt Harman Kardon jest najcieńszym produktem tego typu, choć firma zapewnia, że piękny design, to nie wszystko - urządzenie ma zapewnić dobry, wielokanałowy dźwięk.
 • Soundbary to ostatnio nowy pomysł producentów sprzętu audio, na zapewnienie dobrego dźwięku z telewizora dla tych, którzy nie chcą kupować zestawów kina domowego. Czy nowy model Samsunga z wbudowanymi lampami jest w stanie zastąpić prawdziwe kino?