• Yaya DaCosta i prawdziwa Whitney Houston
  Twórcy filmowej opowieści o życiu Whitney Houston przedstawili światu pierwsze zdjęcie Yayi DaCosty w roli tragicznie zmarłej divy. Fotografia nawiązuje do okładki albumu "Whitney" z 1987 roku. Jak wam się podoba?
 • "Sparkle" premierowo na DVD
  W tym filmie ostatnią rolę zagrała Whitney Houston, a na soundtracku pojawia się ostatni nagrany przez nią singiel. To największa wartość "Sparkle".
 • Nowa kompilacja przebojów Whitney Houston już w listopadzie
  Kompilacja największych przebojów Whtiney Houston trafi do sklepów 13 listopada. Zestaw wzbogacony będzie jednym niepublikowanym dotąd nagraniem.
 • Najlepsze piosenki Whitney Houston po wakacjach
  Jesienią do sprzedaży trafić ma kompilacja podsumowująca twórczość Whitney Houston.
 • "Sparkle" – ostatnie dzieło Whitney Houston
  Do sieci trafiły pierwsze fragmentu filmu "Sparkle" – ostatniego aktorskiego i muzycznego dokonania Whitney Houston.
 • Whitney Houston i Jordin Sparks błyszczą w "Sparkle"
  Do sieci trafił teledysk do nagrania "Celebrate" zarejestrowanego przez Whitney Houston i Jordin Sparks na potrzeby filmu "Sparkle".
 • Whitney Houston i Jordin Sparks świętują
  W sieci pojawił się utwór "Celebrate" nagrany w duecie przez Whitney Houston i Jordin Sparks. Kawałek powstał na potrzeby filmu "Sparkle", w którym wystąpiły obie panie.
 • Whitney Houston uhonorowana Billboard Millennium Award
  Magazyn "Billboard" złożył hołd zmarłej artystce, Whitney Houston i przyznał jej jedną z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych, Billboard Millennium Award. Gwiazdę uhonorowano pośmiertnie za całokształt twórczości i wielki wkład w branżę muzyczną.
 • Sparkle
  "Sparkle" miało być wielkim powrotem Whitney Houston, a stało się jej ostatnim show. W opowieści o trudnej drodze na szczyt, tragicznie zmarła diwa zagrała matkę trzech sióstr, które zaczynają robić muzyczną karierę. Dobra passa dziewczyn kończy się w chwili, gdy jedna z nich zaczyna mieć problemy z narkotykami. Prawie, jak w życiu Whitney… Trailer "Sparkle" już zanotował kilka milionów wejść na YouTube i Yahoo, a śpiewana przez Houston piosenka "His Eye On The Sparrow" została okrzyknięta jej "ostatnim koncertem". U nas pierwsze kadry z mocno oczekiwanej produkcji, która do polskich kin wejdzie 2 listopada.
 • "Sparkle" – Whitney Houston w ostatniej roli
  "Sparkle" jest nową wersję obrazu "Blask" z 1976 roku. To historia trzech sióstr, które zdobyły sławę, zakładając zespół. Sielanka skończyła się w chwili, gdy jedna z nich zaczęła mieć problemy z narkotykami. Inspiracji do dzieła dostarczyła historia formacji The Supremes. Whitney Houston zagrała w tym filmie swoją rolę – samotnej matki dziewczyn, granych przez Jordin Sparks, Tikę Sumpter i Carmen Ejogo. Amerykańska premiera planowana jest na sierpień.