• Lukas Vacha
  Czeska federacja piłkarska także ukarała bramkarza Sparty Praga Tomasa Koubka oraz pomocnika Lukasa Vachę za seksistowskie uwagi pod adresem sędzi-asystentki. Obydwaj zapłacą po 40 tys. koron (1660 dol.) i będą musieli prowadzić treningi drużyn młodzieżowych.
 • Marco Paixao
  Lechia Gdańsk zamierza zatrudnić Piotra Nowaka jako trenera pierwszego zespołu. Stanie się tak, jeśli Polski Związek Piłki Nożnej wyda szkoleniowcowi zgodę na prowadzenie klubu ekstraklasy. Do zespołu może dołączyć też portugalski napastnik Marco Paixao.
 • Gerard Butler
  Filmowy król Leonidas z „300” odpuścił sobie dietę i reżim treningowy… Paparazzi przyłapali 45-letniego Gerarda Butlera na jednej z australijskich plaż. Sylwetka aktora pozostawiała wiele do życzenia i nie przypominała już tej, którą prezentował w filmie Zacka Snydera. Zobacz zdjęcia!
 • MISTRA, Grecja. Kamienne opuszczone miasto
  Wejście między mury opuszczonego miasta Mistra przypomina podróż w czasie. Przechadzamy się wąskimi uliczkami, stąpmy po tych samych stopniach, po których przed wiekami kroczyli mieszkańcy tego jednego z najważniejszych miast Bizancjum, zaglądamy do tych samych kamiennych domków, które niegdyś rozbrzmiewały gwarem rozmów. Ale największe wrażenie robią średniowieczne freski na ścianach kościołów. Każdy jest cennym zabytkiem, namalowanym z ogromną pieczołowitością. Najlepiej zachowane pozwalają nawet zaobserwować takie drobiazgi jak bogate zdobienia czy szczegóły garderoby z kanonu mody sprzed pół tysiąca lat.
 • W jednym z biegów jadą: Maciej Janowski (kask czerwony) i Maksym Drabik (niebieski) z Betardu Sparty Wrocław oraz Janusz Kolodziej (żółty) i Arkadiusz Madej (biały) z Unii Tarnów w meczu półfinału play-off PGE Ekstraligi żużlowej w Częstochowie
  Betard Sparta Wrocław wygrała z Unią Tarnów 54:36 w pierwszym meczu półfinałowym żużlowej ekstraligi. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Tai Woffinden ze Sparty, który zdobył 13 punktów. Mecz odbył się w Częstochowie.
 • W jednym z biegów jadą: Niels Kristian Iversen (kask czerwony) z miejscowej MONEYmakesMONEY.pl Stali oraz Artiom Łaguta (żółty) z MrGarden GKM Grudziądz w meczu ekstraligi żużowej w w Gorzowie Wielkopolskim
  Betard Sparta Wrocław i MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów odniosły zwycięstwa z trzy punkty w 10. kolejce żużlowej ekstraliga. Oba zespoły wygrały swoje mecze z przewagą, która zapewniła im punkty bonusowe.
 • Vaclav Milik (kask niebieski) z Betardu Sparty Wrocław oraz Jason Doyle (żółty) i Kacper Gomólski (biały) z KS Toruń w jednym z biegów podczas meczu żużlowej Ekstraligi
  Fogo Unia Leszno wygrało na wyjeździe z MrGarden GKM Grudziądz 46:44 w 9. kolejce żużlowej ekstraligi i pozostaje liderem.
 • Tai Woffinden (kask czerwony) i Vaclav Milik (niebieski) z Betardu Sparty Wrocław w jednym z biegów podczas meczu żużlowej Ekstraligi z Fogo Unią Leszno
  Fogo Unia Leszno utrzymała pozycję lidera żużlowej ekstraligi mimo wyjazdowej porażki w 7. kolejce z Betardem Spartą Wrocław.
 • Maksym Drabik (kask niebieski) z Betardu Sparty Wrocław oraz Przemysław Pawlicki (biały) i Bartosz Smektała (żółty) z Fogo Unii Leszno w jednym z biegów podczas meczu żużlowej Ekstraligi
  Betard Sparta Wrocław wygrał w 7. kolejce żużlowej ekstraligi z prowadzącą w tabeli Fogo Unią Leszno 57:32. 12 punktów dla Sparty zdobył Tomasz Jędrzejak, a 11 - Maciej Janowski. Dla Unii 9 punktów przywiózł Przemysław Pawlicki.
 • Miroslav Radovic
  Piłkarze Legii Warszawa przegrali ze Spartą Praga 0:1 w towarzyskim meczu rozegranym na zakończenie zgrupowania w Austrii.