• Zamknięty oddział SKOK w Wołominie
  Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie podjęła decyzję o ustanowieniu zarządców komisarycznych w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej Polska w Warszawie (SKOK Polska) i Powszechnej Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej w Knurowie (Powszechnej SKOK).
 • Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
  Choć oficjalnie Krajowa Kasa SKOK nie zna treści listu Andrzeja Jakubiaka do premier Ewy Kopacz, to nieoficjalnie nie zgadza się z zarzutami przewodniczącego KNF. Szef nadzoru alarmuje szefową rządu, że majątek wart kilkadziesiąt milionów złotych, który mógłby posłużyć do ratowania kas, wyprowadzono poza ich strukturę.
 • Placówka SKOK Wołomin
  Komisja Nadzoru Finansowego złożyła dziś wniosek o ogłoszenie upadłości SKOK Wspólnota, co oznacza, że pieniądze deponentom będą wypłacane z Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Zgodnie z prawem BFG ma na to 20 dni roboczych. Z nieoficjalnych informacji dziennik.pl wynika jednak, że jest szansa na to, by klienci otrzymali pieniądze jeszcze przed świętami.
 • SKOK Wołomin
  Dwa miliardy złotych - tyle wynosi kwota kredytów, które nie są spłacane w SKOK Wołomin - dowiedział się dziennik.pl. Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła dziś działalność tej kasy.