• Gigi Hadid
  Choć waży więcej niż typowa modelka, to wyraźnie zaznaczone krągłości nie przeszkadzają jej w karierze. Wręcz przeciwnie! Gigi Hadid jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Reklamuje bieliznę Victoria’s Secret, była jedną z gwiazd kalendarza Pirelli, a w gorącej sesji dla magazynu "Sports Illustrated" wzięła już udział po raz trzeci.
 • Bojana Krsmanovic
  „Sports Illustrated” słynie z sesji zdjęciowych w niezwykle malowniczych sceneriach i z udziałem najgorętszych modelek. Na łamach magazynu pojawiły się już fotografie Heidi Klum, Iriny Shayk czy Kate Upton… Teraz do tego prestiżowego grona dołączyła 23-letnia Bo Krsmanovic.
 • Karolina Woźniacka
  Karolina Woźniacka wzięła udział w gorącej sesji zdjęciowej dla magazynu „Sports Illustrated”. Zdjęcia seksownej tenisistki obiegły wszystkie męskie portale i stały się już hitem internetu. Oto jak ślicznotka o polskich korzeniach prezentuje się w bikini!
 • Ashley Graham
  Ashley Graham przechodzi do historii jako pierwsza modelka plus-size, której zdjęcia pojawiły się na stronach magazynu „Sports Illustrated”. „Wiem, że moje krągłości są piękne i chciałabym, żeby wszystkie kobiety myślały podobnie o swoim ciele” - powiedziała 27-letnia ślicznotka.
 • Kate Upton
  Firma ZERO G zajmująca się organizowaniem komercyjnych lotów dla amatorów przenoszenia się w stan nieważkości, zabrała na pokład samolotu Kate Upton... W trakcie lotu modelka uczestniczyła w sesji zdjęciowej dla „Sports Illustrated”. Zobacz zdjęcia!
 • Jerzy Janowicz w pojedynku z Chorwatem Marinem Ciliciem
  Jerzy Janowicz znalazł się w gronie największych przegranych początku sezonu według tygodnika "Sports Illustrated". Magazyn opublikował listę największych wygranych i przegranych początku roku.
 • Emily Ratajkowski
  Emily Ratajkowski nie stroni od kipiących seksem sesji zdjęciowych. Jej zgrabne ciało bez bielizny nie raz cieszyło męskie oczy. Piękna modelka o polskich korzeniach podpisała kontrakt z magazynem „Sports Illustrated”, w ramach którego na jednej z karaibskich wysp pozowała w… namalowanym bikini.
 • Kate Upton
  Jubileuszowe 50. wydanie „Sports Illustrated” otwiera sesja zdjęciowa jednej z najpopularniejszych modelek świata, 21-letniej Kate Upton. Poza bujnymi kształtami Amerykanki, na stronach magazynu znajdziemy także zdjęcia Niny Agdal, Lily Aldridge i Chrissy Tiegan. Zobacz koniecznie!
 • Emily Ratajkowski
  Emily Ratajkowski, modelka o polskich korzeniach, odniosła kolejny sukces. Całkiem niedawno ślicznotka podpisała kontrakt z magazynem „Sports Illustrated” i jej zdjęcia trafią na strony jubileuszowego, pięćdziesiątego wydania! W internecie pojawiły się już pierwsze, zakulisowe fotografie z najnowszej sesji... Zobacz koniecznie!
 • Kate Upton
  Na okładce najnowszego numeru magazynu "Sports Illustrated" po raz kolejny pojawiła się Kate Upton. Fotografowie postanowili pokazać ponętne krągłości amerykańskiej modelki m.in. w polarnej scenerii... Zobacz koniecznie!