• Leczo z cukinią
  Lekka, nietucząca, o smaku tak delikatnym, że umożliwia różnorodne zestawienia kulinarne. Cukinia jest warzywem doskonałym do letnich potraw. Jak ją przyrządzać?
 • Samochody
  Drożejące OC zachęca do kombinacji przy zakupie polis. Prowodyrem są klienci, ale agenci im w tym wtórują.
 • Mężczyzna
  W okresie jesienno-zimowym na spadek nastroju narzeka ponad połowa Polaków. Skutecznym sposobem na chandrę i przygnębienie jest fototerapia, muzykoterapia, ćwiczenia, spotkania ze znajomymi, książka czy kąpiel relaksacyjna. W wystroju wnętrz warto postawić na barwne dodatki, choćby dekoracyjne poduszki czy oryginalne świece zapachowe.
 • Mięśnie brzucha
  Spacer, bieganie, jazda na rolkach czy na rowerze - każda aktywność, zwłaszcza jesienią, jest dla nas dobra - przekonuje PAP Life Mister Polski 2014 Rafał Maślak. Gdy mieszkał na wsi i miał daleko na siłownię, z pomocą taty i dziadka urządził taką w domu.
 • Trening
  Według francuskich naukowców, penis normalnych rozmiarów ma 7-9,5 centymetra w stanie spoczynku, 12,8-14,5 centymetra we wzwodzie. Mimo że średnia dla Polski wynosi 14,29 cm - nie ma faceta, który nie zastanawiałby się jak można by zyskać kilka dodatkowych centymetrów... Zobacz galerię!
 • Mężczyzna
  Metoda fotochemiczna daje natychmiastowy efekt wybielenia zębów nawet o 9 tonów. W przeciwieństwie do zabiegów w gabinecie stomatologicznym wybielanie kosmetyczne jest bezpieczne dla szkliwa i nie powoduje nadwrażliwości zębów i dziąseł. Efekty zabiegu są jednak znacznie mniej trwałe – pięknym uśmiechem można się cieszyć tylko przez kilkanaście tygodni.
 • barman
  Jak szybko schłodzić alkohol, jak otworzyć wino bez korkociągu i jak zrobić lód bez wody? Centrum logistyki alkoholi Pro-Log SA przygotowało nietypowy poradnik przeznaczony dla wszystkich amatorów procentowych trunków.
 • Klin klinem, czyli "odroczenie wyroku"
  Wielu z nas nie wyobraża sobie zabawy bez alkoholu, a sylwestrowy wieczór bez szampana nie może się udać... Jeśli uważasz podobnie, noworoczny kac dopadnie i ciebie! Co zrobić jeśli w "kosztowaniu" alkoholowych rarytasów poniesie nas fantazja? Zobacz galerię!
 • Nauka języków
  Nieskuteczna nauka języka, brak efektów i ochoty do pogłębiania wiedzy oznaczają problemy podczas praktycznego wykorzystania nabytych umiejętności. Zbliżają się wakacje – warto więc poznać skuteczne i przyjemne sposoby na naukę, by na wyjeździe nie zapomnieć „języka w gębie”.
 • Spróbuj zakłócić biblioteczną ciszę. W ostatecznym rachunku może się to opłacić
  Podryw to sport ekstremalny, a trening czyni mistrza. Właściwe odczytywanie sygnałów, wzbudzanie zainteresowania, rozpoczęcie rozmowy... Może i masz to we krwi, ale nie zaszkodzi trochę się podszkolić. Gdzie możesz „zaatakować”? Przeczytaj!