• Kuba Wojewódzki
    Kuba Wojewódzki intensywnie promuje swoją autobiografię nie tylko we własnym programie i innych mediach, ale także na spotkaniach autorskich z fanami. Jedno z ostatnich takich wydarzeń zakłócił mężczyzna, który na pewno nie zjawił się tam po autograf Kuby.
  • "Praga w starej fotografii" / Jerzy Woropiński
    Powojenna Praga, choć była dzielnicą Warszawy, stanowiła odrębny świat. Życie tam toczyło się innym rytmem i kierowało się odmiennymi zasadami. I choć dzielnica cieszyła się złą sławą, to miała swój niepowtarzalny klimat, który znakomicie oddają fotografie zawarte w książce Jerzego Woropińskiego "Praga w starej fotografii".
  • Sylwia Kukla debiutuje na rynku wydawniczym powieścią "Powiedz mi to jutro". 18 czerwca 2012 roku o godz. 18:00 pisarka spotka się przy kawie z czytelnikami w księgarni Traffic Club przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.
  • Colin Thuborn
    Colin Thubron, autor podróżniczego bestselleru "Po Syberii" ponownie zawita do Polski. Jeden z najpopularniejszych brytyjskich pisarzy podróżników odwiedzi cztery miasta i spotka się z czytelnikami, by opowiedzieć o swojej najnowszej książce "Utracone serce Azji".