• Selena Gomez coraz odważniejsza
  Ma już 23 lata, ale wciąż widzimy w niej sympatyczną Alex Russo z disneyowskiego serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Wszystko z powodu jej dziewczęcej urody i dobrego zachowania. Wygląda jednak na to, że Selena Gomez ma już dość grzecznego wizerunku i chce być jak jej wyzwolone koleżanki z branży.
 • Czy gwiazdy "Spring Breakers" wrócą do swoich ról?
  "Spring Breakers" – jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich lat – doczeka się sequela.
 • Najlepsze plakaty według Sound on Sight: "Spring Breakers"
  Portal Sound on Sight wybrał 50 najlepszych plakatów filmowych, które ukazały się w 2013 roku. Oto dziesięć – naszym zdaniem – najbardziej interesujących. Wszystkie można zobaczyć na stronie www.soundonsight.org
 • Najlepsze filmy roku 2013 według "Indiewire"
  Połowa filmowego roku już za nami. Redakcja prestiżowego magazynu "Indiewire" postawiła przed współpracującymi z nią i zaprzyjaźnionymi krytykami nie lada zadanie – mieli wytypować najlepsze dotychczas obrazy Anno Domini 2013. W głosowaniu wzięło udział 100 dziennikarzy, a jego wyniki zaskakują. Oto pierwsza dziesiątka:
 • Selena Gomez zafascynowana Skrilleksem
  Selena Gomez na nowym albumie postanowiła poeksperymentować z brzmieniem. To wynik jej fascynacji dubstepem i twórczością Skrilleksa.
 • James Franco w nowym filmie Wima Wendersa
  James Franco zagra główną rolę w nowym filmie Wima Wendersa – "Every Thing Will Be Fine".
 • Selena Gomez chowa się przed Bradem Pittem
  Selena Gomez miała okazję poznać swojego idola Brada Pitta podczas gali wręczenia MTV Movie Awards. Kiedy słynny aktor stanął przed nią.... schowała się pod stołem.
 • "Krudowie" polskim numerem jeden
  Świąteczny weekend w polskich kinach przeszedł do historii jako najgorszy w roku 2013. Ostatni okazał się wyjątkowy z innego względu – był pierwszym, w którym aż pięć nowych produkcji znalazło się na czele weekendowego zestawienia polskiego box office'u. Co oglądają Polacy? Oto dziesięć filmów, które (według serwisu Stopklatka.pl) cieszyły się największym powodzeniem u kinomanów w naszym kraju.
 • Gwiazdy "Spring Breakers": Selena Gomez, Rachel Korine, Ashley Benson i Vanessa Hudgens
  O "Spring Breakers" - najnowszym filmie Harmony'ego Korine'a - było głośno na długo przed tym, nim na festiwalu w Wenecji zobaczyli go pierwsi widzowie. A to za sprawą obsadzonych w głównych rolach gwiazdek Disneya. Selena Gomez i Vanessa Hudgens miały w hardcorowej produkcji ekscentryka kina zrywać ze swym "grzecznym" wizerunkiem. Czy im się udało? Co krytycy piszą o "Spring Breakers". Zebraliśmy najciekawsze opinie.
 • "Spring Breakers" – czwórka studentek w świecie wódy, koki i dubstepu
  W "Spring Breakers" Harmony Korine szydzi ze współczesnej popkultury, ale kpinę umiejętnie łączy ze współczuciem i zrozumieniem.