Opłata reprograficzna od smartfonów i tabletów. Rzecznik rządu: Jest zielone swiatło
11 marca 2021Oplata reprograficzna. Jest zielone światło, aby procedować temat opłaty reprograficznej i ta dyskusja faktycznie w rządzie już się w tej chwili toczy; nie ma na ten moment decyzji co do wysokości tej opłaty - mówił w czwartek rzecznik rządu Piotr Müller.