• Chiny ulica
  W Chongqing położonym w południowo-wschodnich Chinach trasę kolejową pociągnięto przez środek budynku mieszkalnego.
 • Służby specjalne na dworcu w Duesseldorfie
  36-letni mężczyzna zranił w czwartek wieczorem siekierą siedem osób na głównym dworcu kolejowym w Duesseldorfie – poinformował rzecznik miejscowej policji. Ciężkie obrażenia odniósł także napastnik. Sprawca pochodzi z b. Jugosławii; miał problemy psychiczne.
 • Beata Szydło wraz z Jarosławem Kaczyńskim i politykami PiS siedzą w pociągu
  Brzeszcze to nieduża miejscowość, liczy około 12 tys. mieszkańców. Prawie przez cały ubiegły rok na zniszczonym dworcu kolejowym nie zatrzymał się ani jeden pociąg z pasażerami. Ale jak donosi „Super Express”, Brzeszcze właśnie ożywają. Od niedawna postój ma tu międzynarodowy skład z Krakowa do Budapesztu. Tabloid doszukuje się w tej sprawie podwójnego dna i przypomina, że z Brzeszcz pochodzi premier Beata Szydło.
 • Zamach terrorystyczny w stolicy Turcji
  Prezydent Turcji potępia zamach w Ankarze, zaś środowiska prokurdyjskie obwiniają rząd o współudział w ataku. Do wybuchów doszło w pobliżu stacji kolejowej, gdzie miał się rozpocząć pokojowy marsz przeciwko polityce władz wobec kurdyjskich rebeliantów na południowym wschodzie Turcji. Według najnowszych doniesień, w eksplozjach zginęło 86 osób, ponad 180 zostało rannych.
 • Straż pożarna
  Było groźnie, ale na szczęście nikt nie ucierpiał. Pociąg osobowy relacji Olsztyn - Gdynia zapalił się na dworcu głównym w Gdańsku.
 • Pożar na stacji kolejowej w Rzymie sparaliżował ruch pociągów
  Wielki pożar, który wybuchł w niedzielę rano na terenie budowy stacji kolejowej Tiburtina w Rzymie niemal całkowicie sparaliżował ruch pociągów w mieście. Komunikacyjny chaos ogarnął także znaczną część metra. Nikt nie odniósł obrażeń.