• Wieczny kawaler George Clooney stanie na ślubnym kobiercu?
  "Kocham i szanuję kobiety. Ale czy to znaczy, że mógłbym z jedną z nich spędzić resztę życia? Wątpię. Obawiam się, że trzy lata to moja górna granica" – ogłosił kiedyś w programie Oprah Winfrey. Ale chyba zmienił zdanie. George Clooney zaręczył się z Amal Alamuddin. 52-letni gwiazdor stara się utrzymać swój nowy związek w tajemnicy przed mediami. Wyszło jednak na jaw, że oświadczył się swojej partnerce nie tak dawano temu i został przyjęty. Zgodnie z doniesieniami prasy plotkarskiej, para jeszcze nie ma planów weselnych. Oto "wieczny kawaler Hollywoodu", jego obecna i byłe dziewczyny.
 • George Clooney rozstał się ze Stacy Keibler
  Związek George'a Clooneya i Stacy Keibler najprawdopodobniej dobiegł końca.
 • Zaliczany do grona najprzystojniejszych amerykańskich aktorów, George Clooney znowu jest wolny. Jak donoszą zagraniczne media, gwiazdor rozstał się ze swoją partnerką, byłą zapaśniczką Stacy Keibler. Czy jakiejkolwiek kobiecie uda się usidlić tego przystojniaka?
 • Stacy Keibler
  Jeszcze zanim zaczęła spotykać się z 50-letnim Georgem Clooney'em przeżyła przygodę z wrestlingiem, znalazła się w 100 najgorętszych kobiet "Maxima", zdobyła niezliczoną ilość fanów zgromadzonych na serwisach społecznościowych. Teraz błyszczy przy "panu przystojnym"... nie zawsze całkowicie ubrana. Oto jej najgorętsze zdjęcia!
 • Najpiękniejsze gwiazdorskie pary na Złotych Globach
  Rozdanie tegorocznych Złotych Globów obfitowało w znane nazwiska i doskonałe kreacje. Na czerwonym dywanie pięknie się wygląda solo, ale jeszcze piękniej można wypaść w duecie. Nic dziwnego – przecież w kupie siła. Oni są piękni, znani, bogaci a do tego – świetnie ubrani i dobrani. Oto najpiękniejsze gwiazdorskie pary na Złotych Globach. Zobacz zdjęcia!
 • George Clooney i Stacy Keibler
  Kto jak kto, ale ten aktor ma wyjątkowego nosa do pięknych kobiet. George Clooney pojawił się na londyńskiej premierze filmu "The Descendants" (Spadkobiercy) ze swą nową dziewczyną. Według tabloidów Stacy Keibler zupełnie przyćmiła gwiazdora.
 • Stacy Keibler
  Ona w latach 2000-2006 była gwiazdą wrestlingu. On laureatem Oscara. Teraz tworzą najgorętsza parę amerykańskiego show-biznesu. Stacy Keibler zakochała się po uszy w Georg'u Clooney'u.