• Kinga Rusin na Oscarach
  Kinga Rusin jak co roku została wysłana przez stację TVN do Los Angeles, by relacjonować rozdanie Oscarów. Dziennikarka właśnie opublikowała pierwsze zdjęcia z czerwonego dywanu.
 • Seth Rogen na tle wehikułu czasu z Powrotu do Przyszłości
  Cukierki spadające z nieba, turyści "zwiedzający" galę, a także sporo polityki z tweetem do prezydenta Donalda Trumpa włącznie. Taka była gala rozdania Oscarów 2017 - zobaczcie najlepsze zdjęcia!
 • Oscary
  Niesamowite zamieszanie było finałem gali rozdania tegorocznych Oscarów. Warren Beatty, który wraz z Faye Dunaway wręczał najważniejszą statuetkę, otrzymał kopertę, w której zapisana była zwyciężczyni w kategorii najlepsza aktorka. Oczytał więc nazwę "La La Land" - twórcy weszli na scenę i zdążyli podziękować całej serii ludzi. W pewnej chwili okazało się, że zwycięzcą jest film "Moonlight"! Oto pełna lista zdobywców najważniejszych nagród filmowych.
 • Zbigniew Wodecki odbiera Fryderyka za "utwór roku" z rąk Jeana Michela Jarre'a
  Członkowie Akademii Fonograficznej głosują albo bez głębszej refleksji, zastanowienia, poganiani kolejnym mailem lub SMS-em wysyłanym przez ZPAV, albo też zgodnie z zasadą "szwagier u szwagra zawsze nagra" wspierają tych, którzy są najbliżej, z którymi łączy ich najwięcej.
 • Lupita Nyong'o
  86 rozdanie Oscarów w Dolby Theatre w Los Angeles najwięcej nagród przyniosło "Grawitacji" w reżyserii Alfonso Cuarona. Jednak tę najważniejszą statuetkę - dla najlepszego filmu - odebrali twórcy filmu "Zniewolony". Doceniono również "Dallas Buyers Club". Wielcy przegrani to "American Hustle" oraz "Wilk z Wall Street" oraz Leonardo DiCaprio. Galę prowadziła Ellen DeGeneres, która brylowała na Twitterze.
 • Laureaci Telekamer 2013
  W poniedziałek wieczorem odbyła się uroczysta gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". Widzowie po raz 16 wybrali najlepszych twórców, programy i osobowości telewizyjne. Największą liczbę statuetek odebrała Telewizja Polska.
 • Wczoraj wieczorem odbyła się uroczysta gala wręczenie Telekamer "Tele Tygodnia". To już 16. edycja plebiscytu, w którym widzowie przyznają nagrody twórcom i gwiazdom telewizyjnym. W tym roku, największą liczbę statuetek otrzymała Telewizja Polska.
 • Oscary - zdjęcie ilustracyjne
  Wyniki przewidywalne, ale kilka nagród jest niesprawiedliwych - uważa reżyserka Katarzyna Adamik. W Los Angeles zakończyła się 85. ceremonia wręczenia Oscarów - nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej.
 • Transmisję z ceremonii wręczenia nagród Polskiej Akademii Filmowej – Orły 2012, która odbędzie się 19 marca, będzie można obejrzeć w telewizyjnej Dwójce.
 • 2011 GQ Men Of The Year
  Wczorajszy wieczór, dedykowany wyjątkowym mężczyznom, zdominowały kobiety, a co najdziwniejsze jedna z nich – Lara Stone – otrzymała statuetkę GQ Men Of The Year. Czy organizatorzy chcą w ten sposób coś powiedzieć?